Plánovaná spojení

 

 

 

Na rok 2017/18 jsou plánována tato krytí:

Popis vrhů dole

 

1. CH Ettan Kamalesh Dharmapala,CACIB X Abhidharma Mani Dharmapala,CAJC

2. ICH, GCH, CH, JCH Dagpo Sang Se Sang, BOB X Bodhicitta Siddha Dharmapala,CAC

 

 

 

line

Bereme záznamy na štěňata pro rok 2017/18.

Přijímáme rezervace.

Od těchto spojení očekáváme mohutnou postavu, silné kostry, pěkné hlavy, perfektní exteriér, syté barvy, ladný pohyb, vyrovnané povahy.

line

1. CH Ettan Kamalesh Dharmapala,CACIB X Abhidharma Mani Dharmapala,CAJC

Aktuální vrhy  

CH Ettan Kamalesh Dharmapala,CACIB je syn ICH Shang Hai Dzonga Narpo Ransi, na kterého je neuvěřitelně podobný! Jeho matkou je Dar Jomo Seng Khri,CAC, dcera světového vítěze z roku 2007 ICH Mimaina Strážce z Tibetu
a ICH Ban Renu Sundari. Výška 72 cm DKK 0/0.

Abhidharma Mani Dharmapala,CAJC je dcera Ambry Kona Ransi, matky světově známých psů. Má nádherně zaúhlené tělo, ladný pohyb a perfektně rovné nohy. Má klidnou a hravou povahu. Výška 68 cm DKK 0/0.

Rodokmen štěňat zde


CH Ettan Kamalesh Dharmapala

Abhidharma Mani Dharmapala
   
   
   
   
   
   
   
Výstavní úspěchy Ettana  
 
   
 
   
Rainbow (Sam) Riavy
Rashmi Mani Rocky
Rainbow Riavy
 
 
   

2.  ICH, GCH, CH, JCH Dagpo Sang Se Sang, BOB X Bodhicitta Siddha Dharmapala,CAC

Aktuální vrhy  

Dagpo Sang se Sang, statný, téměř tříletý pes importovaný z Polska, má mohutné tělo s dobře úhlenými končetinami a krásně tvarovanou hlavou, tmavý pigment a syté pálení. Má bezproblémovou povahu. Váží 65 kg a měří 72 cm, HD A/A, ED 0/0, štítná žláza v normálu.

Dne 8.1.2017 získal GCH Dagpo Sang Se Sang na mezinárodní výstavě psů v Norimberku ocenění V1, CAC, CACIB, BOB a dokončil tak podmínky pro získání titulu mezinárodního šampiona CIB (ICH).


Bodhicitta Siddha Dharmapala, CAC je dcera naší nejúspěšnější fenky CH Falangy z Kopřivového dvora,CACIB. Je na ni ze všech dětí nejvíce podobná. Má i podobnou povahu. Je velice nadějná, s překrásnou stavbou těla,
zbarvením a je velmi vysoká. Měří v kohoutku 70 cm! DKK 0/0 Je kandidátkou na českého šampiona.

Rodokmen štěňat zde

 
Dagpo Sang Se Sang Bodhicitta Siddha Dharmapala, CAC
   
   
   
VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY

Český Grandšampion, Český Šampion, Český Junior Šampion, Šampion ČMKU, Klubový Junior Šampion KTD-ČR, Klubový Junior Šampion KCHMPP, Klubový Šampion KTD-ČR, Klubový Šampion KCHMPP, Mezinárodní šampion CIB (ICH)

6x BOB, BOS, 4x CACIB, res. CACIB, 4x CAC ČMKU, 12x CAC-CZ, 2x CAC-SK, 2x res. CAC, 3x CAJC, 2x BOJ, Klubový vítěz KCHMPP 2015 a 2016, 2x Národní vítěz, Evropská naděje, PUPPY BOB, Krajský vítěz, Oblastní vítěz, BIG II. FCI - 2. a 4. místo, Nejlepší BOS výstavy - 1. místo


VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY

25. 4. 2010
MVP České Budějovice, třída štěňat,VN.

23.5.2010 MVP Litoměřice,
třída štěňat VN3

29.5.2011 KKVP KCHMPP V1, VTM (Vítězka třídy mladých)

18.9.2011 NVP v Brně, mezitřída, V1 CAC.

24.6.2012 MVP Brno, Intercanis, třída otevřená, V2 CAJC, BOJ.

1.8. 2015 - Klubová a speciální výstava KCHMPP Přerov, výborná 4,
rozhodčí Miroslav Václavík

Seba Siddha

Shiwa

So Tang

So Tang
   
 
  Suri Shah
 
   
   
   

 
 

   

Přehled vrhů

  Péče o štěně   Úspěchy štěňat   Plánovaná spojení   Aktuální vrhy
     

 

line

Popis vrhů

 

Štěňata z těchto vrhů si je možno zamluvit ihned! Při závazné rezervaci štěněte před narozením je poskytnuta sleva 1000,- CZK. Štěňata jsou od velmi kvalitních
a  výstavně úspěšných rodičů. Popis rodičů je uveden výše (případně na
sekci "Naše feny"). Vrhy  očekáváme na konci tohoto roku. Štěňátka budou černá a černá s pálením.

Fenky i psi jsou krmeny superprémiovým krmivem značky Brit Care, rovněž v době březosti a kojení budou krmeny krmivem této značky pro březí a kojící fenky. DKK všech rodičů je 0/0!! Doklady jsou přiloženy.
Jsou plně naočkované (HDPPiL+Borelióza, včetně vakcíny na Herpes virus
a odčervené. Štěňata odchováváme v rodinném prostředí a budou plně socializována. Odchováváme na speciálních kobercích Vet Bet a Dry Bet, což má pozitivní vliv nejen na zdraví štěňat ale i na návyk čistotnosti!!
Štěňata již učíme venčit ve druhém měsíci takže odcházejí do nového domova již s návykem čistotnosti! Krmena budou rovněž krmivem značky Brit Care a to Brit Care Puppy. Přidáváme ve druhém měsíci přípravky na klouby
a na dobré trávení Probican. Odčervujeme pouze Banminth pastou. Štěňátka budeme předávat s výbavou, startovací dávkou krmení Brit Care Puppy, tetovaná, čipovaná, s papíry původu, cestovním pasem a očkovacím průkazem.
Toto vše je zahrnuto v ceně štěněte! Chovatelský servis je samozřejmostí. Ručíme za zdraví štěňat! Štěňata budete moci sledovat ve druhém měsíci on-line! I nezávazná návštěva ve stanici je vítána.
     
     
 

Závazná rezervace probíhá takto: Zájemce odešle e-mail začínající textem:"Závazně si rezervuji štěně TD (psa - fenku z vrhu 1. - 2. barvy...) na adresu tibetskadoga@dharmapala.cz. Zpět na jeho adresu bude odesláno podepsané potvrzení (předběžná smlouva) o rezervaci a složení zálohy, které nabude platnosti složením zálohy (1/3 z ceny) na účet uvedený v e-mailu. Záloha může být složena i osobně.

     

 

mobil: 776274417 tel. 541233453 e-mail:tibetskadoga@dharmapala.cz


zpet